Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Szukam rozwiązania technologicznego dla mojego biznesu. Prowadzę sklep internetowy oraz sprzedaję swoje towary również na allegro.

Brakuje mi systemu, który raportowałby mi stan magazynowy.

Kazdyy02

Posty: 29

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Filecz34

Posty: 34

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

@MarcusKing

Posty: 38

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

Fstachu44

Posty: 35

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

secret santa

Posty: 33

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

usek

Posty: 33

 
Powiem Ci tak, do sprzedaży w jakimkolwiek sklepie czy to sklep internetowy czy stacjonarny większość osób używa programów pod DOSa albo Subiekta o ile mają Windowsa.

Robuś

Posty: 52

 
Subiekt już od dobrych kilku lat jest głównym programem obsługi sprzedaży na system Windows.

Korzystałam i polecam

1Alex149

Posty: 51

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

Alicjaaa2

Posty: 36