metoda kaizen, szukam !

metoda kaizen, szukam !

Czy systemy erp są dobre? Czy to w jakiś sposób pomoże w pracy kilku osobom?

q-olek

Posty: 6

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

mati

Posty: 55

 
Wydaję mi się, że w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Lechu-3-5-1

Posty: 7

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Dersei02

Posty: 25

 
Monitoring należności, jak najniezwyklej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, jakie co miesiąc posiadają niesłychanie dużą liczba faktur.

Yuri20

Posty: 4

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Michaś

Posty: 10

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

eXlot

Posty: 7

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Dagmara87

Posty: 18

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

miko_poz

Posty: 9