Ewidencja czasu pracy, polecicie coś ?

Ewidencja czasu pracy, polecicie coś ?

Hej. Czy zyski mojej firmy bądź po prostu wydajność pracowników będzie w stanie zwiększyć rejestrator czasu pracy? W jaki sposób działa on na pracowników? Nie stosowałem wcześniej takich metod.

Miki

Posty: 7

 
W sporych zakładach pracy ogromne wyzwanie stanowi między innymi ewidencja czasu pracy. Mam kilka rozwiązań, które mogłyby Wam pomóc, jednak nie chcę zostać oskarżony o kryptoreklamę. Konkretne produkty i firmy mogę zarekomendować Wam w prywatnej wiadomości.

Hello98

Posty: 14

 
Na chwilę obecną analizuję, który rejestrator czasu pracy będzie zdecydowanie najlepszą propozycją. Zauważyłem, że w rachubę wchodzi możliwość skorzystania z oferty co najmniej kilkunastu firm, które wyróżniają się dużym doświadczeniem w branży.

Jacuś24

Posty: 7

 
Myślę, że system rcp jest niezbędny, gdy zatrudniacie co najmniej kilkunastu, a być może nawet kilkudziesięciu pracowników. Czytałem o takich systemach niedawno w Internecie i zamierzam jeszcze poszerzyć swoją wiedzę przed wdrożeniem w mojej firmie.

Oksy_!

Posty: 26

 
Myślę, że system rcp to idealna propozycja, gdy firma zatrudnia co najmniej kilkanaście ludzi. Gdy zatrudnia mniejszą liczbę pracowników może okazać się, iż zastosowanie systemu nie ma sensu.

miki77

Posty: 8

 
Ewidencja czasu pracy nie stanowi problemu w moim przedsiębiorstwie, albowiem skorzystałem z ofert tej firmy: http://www.bluetek.pl/index.php/systemy-rcp/rejestratory-czasu-pracy/a-c091.html. Ponownie podjąłbym identyczną decyzję, czyli polecam na maksa! :)

mmmm56

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że ewidencja czasu pracy to propozycja, która doskonale sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich, jak i dużych firm. To niezaprzeczalny fakt! :)

Kamil87rak1

Posty: 6