artykuły dekoracyjne do domu

artykuły dekoracyjne do domu

Artykuły dekoracyjne, takie jak poduszki, abażury, jakieś ciekawe naklejki ścienne...W jakim sklepie mają dobrej klasy rzeczy tego rodzaju?

xtigerx

Posty: 12

 
U mnie w domu to skorzystaliśmy w dużej mierze z różnych tapet i borderów. Efekt jest naprawdę fajny. Co do sklepu to myśmy zamawiali poprzez portal www.sweethomesklepik.pl. Jakościowo bardzo dobre rzeczy mają, bo producent jest niemiecki. Ceny też przystępne. Poza tym, bardzo duży wybór i tania wysyłka. Także jest parę plusów ;) Pozdr

ZoZo333

Posty: 26

 
Ostatnio byliśmy z mężem w sklepie z oświetleniem i wybieraliśmy do domu żyrandol...masakra jest taki wybór, że głowa mnie rozbolała od tych modeli. W końcu kupiliśmy taki z okrągłymi kryształkami. Fajny efekt daje to, bo się światło od nich odbija.

udziec

Posty: 19

 
Oj, fajny abażur, albo jakiś nietypowy żyrandol to zawsze potrafi odmienić wygląd pokoju. Jeszcze dużą siłę rażenia mają odpowiednio dobrane zasłony, albo rolety. Ja mam w domu rolety rzymskie i naprawdę fajnie ozdabiają okna.

Nwaah22

Posty: 29

 
Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

Adioss3

Posty: 25

 
Oo mi to by się też przydał sklep z takimi fajnymi dodatkami i dekoracjami. Brakuje mi pomysłów na to jak zrobić sobie sypialnię i przydałoby się też trochę inspiracji, bo totalnie nie wiem jak co ułożyć i w ogóle.

Humneeee

Posty: 24

 
Hmmm, teraz mi nic do głowy nie przychodzi, ale kiedyś kupowałam jakieś poduszki do salonu internetowo. Tylko jak ten sklep się nazywał? Deco...coś :P To na pewno ;)) Tyle pamiętam.

Rodon22

Posty: 19