plafon, polecicie ?

plafon, polecicie ?

Hejka. Które jest Wasze zdanie na temat rozet dekoracyjnych? Są godne zainteresowania czy nie pożądane byłoby zawracać sobie nimi głowy?

guru67

Posty: 8

 
Wydałem dość sporo pieniędzy, gdy postanowiłem zainwestować w oświetlenie led. Całe szczęście, że codzienne użytkowanie oświetlenia nie wiąże się z większymi wydatkami.

edyta123

Posty: 11

 
Musicie zwrócić szczególną uwagę na to, aby sufit podwieszany wykonała dla Was firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. W przeciwnym razie możecie dostrzec dosyć liczne mankamenty. To istotna sprawa :-)

alek5555

Posty: 12

 
Najlepsze rozety dekoracyjne miałem okazję zamówić dzięki temu, że udało mi się odnaleźć ofertę tej firmy: www.rozety.net.pl. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!

juron

Posty: 13

 
Niezwykle weselę się z tego, iż posiadam w swoim salonie oświetlenie led. Muszę przyznać, iż rzeczywiście nadaje ono wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Znajomi w zdecydowanej większości zazdroszczą mi tego, iż wpadłem właśnie na taki pomysł. Pozdrawiam.

tigra32

Posty: 7

 
Wydałem dość dużo pieniędzy, gdy postanowiłem zainwestować w oświetlenie led. Całe szczęście, że codzienne użytkowanie oświetlenia nie wiąże się z większymi wydatkami.

TomekK

Posty: 10

 
Zaobserwowałem, iż z roku na rok coraz większą popularnością cieszy sie abażur. Dostrzegają to zarówno firmy, jakie specjalizują się w wykończeniu wnętrz.

Bojo45

Posty: 23