tania oprawa halogenowa

tania oprawa halogenowa

Waham się, czy zainwestować w oświetlenie ledowe czy dać sobie spokój. Jaka jest wasza opinia w tym temacie? Jakie znacie warte uwagi, dobrze wyposażone sklepy z takimi art.?

tajWoj

Posty: 20

 
Z tego co wiem, to największą hurtownią takich rzeczy w mieście jest Premium Lux, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają sklep na Bartyckiej. Tutaj mi się zdarzyło już kilka razy coś do domu kupić i nie narzekam, zwłaszcza ceny mają ciekawe ;) Na stronie www.premiumlux.pl jest cały asortyment wypisany, można sobie porównać z ofertą innych sklepów.

AlU

Posty: 29

 
Ogólnie technologia led daje większe możliwości, jeśli chodzi o aranżacje różnego typu. Zwłaszcza taśmy się tutaj bardzo fajnie sprawdzają. Można się bawić kolorami, co w przypadku starych żarówek jest niemożliwe.

NadmorskaOaza

Posty: 20

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

jan630

Posty: 33

 
Jest trochę szmelcu na rynku, jeśli chodzi o LED. Trzeba uważać, żeby się nie wkopać. Paru moich znajomych myślało, że kupiło LED do domu, a to były halogeny ;P

Chorowity12

Posty: 30

 
Teraz jak jest tak długo jasno to praktycznie w ogóle światła nie włączam w ciągu doby. Bez kitu:) Ale za jakiś czas znów wrócą ciemne popołudnia i smutna jesień i żarówka będzie chodzić już od 17 godziny...:(

Lomartek67

Posty: 28

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

djcube1985

Posty: 38