Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Hejka, poszukuje należytego miejsca na mój wesele. Sala winna być bardzo duża, ponieważ moje ślub będzie gigantyczne. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka zabawa. Może znacie takie miejsce? Niezmiernie zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Fiflek

Posty: 32

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

add1cted

Posty: 41

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niezwykle chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to niezwykle proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi pożądane miejsce. Będę niezwykle wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, które można umieszczać w komentarzach poniżej.

@MarcusKing

Posty: 38

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć olbrzymią, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę gigantycznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

jan630

Posty: 33

 
Cześć, słyszałam, iż wiele ludzi niesłychanie poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

KKkurol

Posty: 37

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem którą salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, że sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza ale nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

Fogulec

Posty: 46

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem jaka jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, iż wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

Liand

Posty: 29

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści bardzo sporo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, iż naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło bardzo prędko i bez niepotrzebnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

hhafferot

Posty: 42

 
Witajcie, przyłączam się do tematu albowiem również mam problem ze odnalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś spore przyjęcie zatem sala winna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i zatem szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

akukukuku

Posty: 33