sala weselna Andrychów

sala weselna Andrychów

Był ktoś z Was może na weselu w Gilowicach? A może gdzieś w okolicach? Prosiłbym o propozycje dotyczące wyboru sali weselnej w tych rejonach.

danka33

Posty: 14

 
Wesele w Beskidach to super sprawa! Już same widoki będą niemałą atrakcją dla gości. Do tego wybierz ładną salę, smaczne jedzenie i dobrą orkiestrę i będzie idealnie. Pamiętaj, że to będzie Wasz dzień i to Wy macie się czuć wyjątkowo.

Alaalaaa

Posty: 34

 
Ja ostatnio byłam na weselu przyjaciółki w lokalu "Uczta w Beskidach". Ona mieszka w Żywcu, ale to niedaleko i postanowiła właśnie tam zorganizować swoje wesele. Zobacz ich ofertę na stronie www.ucztawbeskidach.pl/ To było najlepsze wesele na jakim byłam.

klapsik88

Posty: 10

 
Beskidy to miejsce, w którym na pewno jest dużo restauracji i sal weselnych ze względu na bardzo atrakcyjny turystycznie rejon. Na pewno coś znajdziesz. Będziesz też miała dużo ciekawych miejsc na sesję zdjęciową. Nic, tylko pozazdrościć.

Jozefffin

Posty: 27

 
Rzadko bywam na weselach. Ostatnio jednak dostałem zaproszenie do znajomego. Jedynym minusem było jedzenie. Dlatego przy wyborze restauracji/lokalu zajmującego się organizacją wesel zwróć także uwagę na jedzenie. Uwierz mi, goście zwracają na to dużą uwagę.

alidoli

Posty: 20

 
Wesele warto zaplanować dużo wcześniej, żeby zdążyć pomyśleć o wszystkim. Zwłaszcza o wyborze sali weselnej. Myślę, że ten wybór jest jednym z najważniejszych. Dlatego moja rada jest taka, aby wybrać jakiś sprawdzony lokal z dobrymi opiniami.

Laleczk23

Posty: 17

 
Ja niestety średnio wspominam swoje wesele. Chociaż zespół muzyczny grał świetnie to były inne mniej ciekawe aspekty. Np. kamerzysta nie przyłożył się za bardzo do swojej pracy. Dlatego pomyśl o wszystkim i zaplanuj to tak, żeby wszystko było idealnie. Korzystaj tylko ze sprawdzonych usług.

tuba34

Posty: 13

 
Pamiętam swoje wesele Było dokładnie takie o jakim zawsze marzyłam. Biała suknia, welon i ukochany patrzący na mnie z miłością. Sala weselna była w mojej miejscowości. To bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba daleko jechać. Jedzenie było pyszne, a muzyka porywała do tańca. Życzę udanej zabawy na weselu

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Koniecznie pomyśl o wyborze menu, bo to może przesądzić o wyborze restauracji. A jest to jeden z ważniejszych aspektów organizacji wesela.

marcinmg

Posty: 27