fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Hej, wzięłam odpowiedzialność za wynajęcie fotografa i kamerzysty na wesele mojej siostry. Jeszcze mam kilka miesięcy na decyzję i rozglądam się powoli na dobrymi kontaktami w Gdyni. Jak macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt.

bartek33

Posty: 4

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

Kitas

Posty: 7

 
U mnie sala weselna charakteryzowała się strasznymi warunkami oświetlenia. Gość od dekoracji coś nie tak zrobił, ale mój kamerzysta ogarnął temat idealnie i zaproponował wyrównanie całego klimatu, więc zmartwienie odeszło. Film promocyjny firmy, z której korzystałem zostawiam youtube.com/watch?v=gAztzqQxEIA. Obejrzyj. Jakość po zleceniu faktycznie identyczna, jak na filmie promocyjnym. Nie wiem, czy w Gdyni kogoś lepszego znajdziesz. Mnóstwo amatorów działa obecnie, a tutaj widać doświadczenie po pierwszym kontakcie.

Kitas

Posty: 13

 
Zawsze fotografa lub kamerzystę oceniasz po sprzęcie, technice pracy, portfolio, no i czasie realizacji. Zezwolenie na filmowanie w kościele też się bardzo przyda.

Klimer56

Posty: 7

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

Pendrzeec

Posty: 16

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

Michałek

Posty: 21