Czekoladki dla gosci weselnych

Czekoladki dla gosci weselnych

Kochani!
Mam do was ogromną prośbę – doradzicie jaki podarunek wybrać dla moich gości? Za niedługo wesele i nie wiem co wypadałoby im dać??

WEj45

Posty: 28

 
No ogólnie to trendy weselne są teraz dość ciekawe. Na przykład u mojego ziomka to nie chcieli, żeby im kupować kwiaty, ale zamiast nich kupony lotka, żeby im zamówić. Oryginalnie.

Merliin

Posty: 24

 
Wejdź sobie na stronę www.choco-mania.pl. Mają tutaj takie ręcznie robione czekoladki na wesele. Idealne jako prezent dla gości, ale też dla rodziców. Co do samego sklepu to świetnie prowadzony – szybka wysyłka, super kontakt ze sprzedającym.

Pikusiński

Posty: 35

 
Myślę, że niezłym rozwiązaniem będą spersonalizowane czekoladki z waszym zdjęciem. Coś takiego można tanio kupić choćby od firmy www.choco-mania.pl. Oni mają doświadczenie w temacie. Oferują czekoladki z belgijskiej czekolady, więc nie jakieś byle co.

Smutnyjoe

Posty: 39

 
Oryginalna belgijska czekolada jest fajną rzeczą. Coś takiego dawali na weselu kuzynki. Nie wiem tylko ile coś takiego może kosztować.

AlU

Posty: 29

 
Życzę powodzenia na nowej drodze życia tak BTW. ! :D Aż mi się własne wesele przypomniało, oj działo się działo! :D Do białego rana!

taplaty

Posty: 38

 
Fajnym podarunkiem dla gości będzie wasza ślubna fotka. Ale to już po wszystkim można im wysłać pocztą, albo na poprawinach, jeśli uda się tak szybko wywołać!

zdziniu33

Posty: 39

 
W internetach jest sporo sklepów z takimi rzeczami. Ogólnie to my jesteśmy dopiero po zaręczynach, dopiero ustalamy datę ślubu, także jeszcze przede mną takie dylematy:P

Facio

Posty: 32

 
Nie no, nie jestem ekspertem w tym temacie.
Ślub mieliśmy jakieś 10 lat temu to wtedy nie było takiej mody, żeby coś wręczać gościom. Rodzicom daliśmy klasycznie kwiaty.

Paqu

Posty: 22

 
Warto rzucić okiem na ofertę www.choco-mania.pl. Fajowskie mają tam czekoladki weselne. Dwa dni temu doszło do nas zamówienie od nich i jest git.
Przynajmniej prezenty dla gości już mamy załatwione...jeszcze dużo i tak zostało do ogarnięcia.

Ginero9

Posty: 26