Tłumacz przysięgły rumuńskiego, komu zaufać

Tłumacz przysięgły rumuńskiego, komu zaufać

Witajcie.

Czy orientuje się ktoś z Was, ile trzeba czekać na realizację zlecenia u tłumacza rumuńskiego?

elaela00

Posty: 8

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

rulsellarly

Posty: 23

 
Poszukującym zaufanego tłumacza języka rumuńskiego polecam http://www.tlumaczeniarumunski.pl jestem stały klientem, z usług tłumaczenia korzystam już systematycznie.

gregcie@

Posty: 23

 
Mój kolega pracuje jako tłumacz rumuński od prawie dwóch lat. Nie ukończył żadnych studiów w tym kierunku. Po prostu od zawsze ciekawił go Wschód, a przede wszystkim Rumunia i Mołdawia. To właśnie dzięki tym zainteresowaniom rozpoczął swoją przygodę z rumuńskim. Teraz stara się o pracę w ministerstwie.

Blitz55

Posty: 32

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Winien zarówno mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie ponieważ zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, mnóstwo rozmawiam.

Pendrzeec

Posty: 8

 
To jasne, iż tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe szanse na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, bo to większy rynek.

codePerformance

Posty: 23

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

Ralphy

Posty: 27