Duże są koszty w biurze tłumaczeń???

Duże są koszty w biurze tłumaczeń???

Witam.

Czy widzicie jakieś możliwości na to, aby cennik biura tłumaczeń był nieco bardziej przyjazny z punktu widzenia klienta? Będę potrzebował regularnego tłumaczenia dokumentów.

Może jakaś umowa?

missioo

Posty: 12

 
Początkowo ceny biur tłumaczeń mnie zszokowały. Dopiero później uświadomiłem sobie, iż trafiłem na najdroższe biura.

Dopiero jakość usług firmy http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html uświadomiła mi, iż takie tłumaczenia mogą być tanie, a jednocześnie wykonane na czas! :)

Fifeczek2

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy biuro tłumaczeń i jego cennik to niesłychanie indywidualna sprawa.

Olbrzymie znaczenie ma fakt, o którym języku jest mowa. Niekiedy mniej znane języki obce i konieczność przetłumaczenia dokumentów sprawiają, iż koszty są ponadprzeciętnie wysokie.

Jjoannna

Posty: 31

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, które przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Przyznam szczerze, że po kilku dniach sprawdzania ofert ceny biur tłumaczeń znam praktycznie na pamięć. Trzeba się naprawdę sporo nagimnastykować, aby znaleźć biuro z rozsądną ofertą, które jest w stanie zagwarantować odpowiednią jakość świadczonych usług. Dla mnie kluczowe jest spore doświadczenie biura.

Thief88

Posty: 17

 
Kilkukrotnie sprawdzałem usługi tłumaczenia cennik, który ujrzałem zawsze zaskakiwał mnie na minus. Dopiero w moim lokalnym mieście odszukałem niewielkie biuro, które było w stanie przetłumaczy dokumenty nawet w kilka godzin, a ewentualnie na drugi dzień.

Cechowała ich niska cena.

koooscislaw

Posty: 33