Świat seriali, poszukuję !!

Świat seriali, poszukuję !!

Hejka. Istnieje jakaś strona internetowa, która mogłaby zyskać miano tj. świat seriali? Zasugerujcie mi coś :)

kryj

Posty: 5

 
Od wielu lat oglądam seriale tv. Dotychczas robiłam to wyłącznie z pomocą mojego telewizora, aczkolwiek w ostatnich tygodniach coraz mocniej zaczęłam interesować się produkcjami, które powstają w innych krajach i dostępne są wyłącznie przez Internet.

opert34

Posty: 21

 
Dziwi mnie nieco fakt, że seriale potrafią być dostępne dopiero wówczas, gdy uiścimy jakąś kwotę. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie to obejrzenie kilku reklam.

iwanowskis

Posty: 18

 
Jestem niesłychanie zaspokojony, że w Internecie dostępne są w ogóle seriale online. Nie mam żadnych wątpliwości, iż dzięki nim zdecydowanie ciekawiej spędzam wieczory, co jest godne odnotowania :)))

Fanatyk

Posty: 15

 
Nie dziwię się, że seriale radują się taką popularnością. Dużo ludzi dzięki nim zagospodarowuje długie zimowe wieczory. W sumie zarówno wykorzystuję ten pomysł, albowiem niesłychanie miło jest obejrzeć jakiś interesujący serial po uciążliwym dniu w pracy :)

Pendrzec

Posty: 24

 
Nie mam swoich typów, jeśli chodzi o seriale tv. W sumie to z reguły oglądam to, co wpadnie mi pod rękę. Łatwo wywnioskować, że nie jestem przesadnie wymagającym widzem.

rwa barkowa bielsko biała

Posty: 16

 
Regularnie seriale oglądam dzięki serwisowi WWW: http://tvseriesonline.pl. Posiada on wszystko, czego tak naprawdę potrzebuję. Nie ma się do czego przyczepić. Jest regularnie aktualizowany, co sprawia, iż najnowsze produkcje pojawiają się jeszcze tego samego dnia, w którym miały premierę.

Lalka

Posty: 20

 
Byłem bardzo zbudowany, gdy po raz pierwszy zajrzałem do serwisu, w którym dostępne były seriale tv. Dodam, że stosunkowo niedawno po raz pierwszy zetknąłem się z Internetem.

Buła

Posty: 16

 
Trudno ustosunkować mi się do tego, jakie seriale tv można polecić. To zależy od tego, jaka tematyka jest z Waszego punktu widzenia bezsprzecznie najlepsza. Ja uwielbiam seriale z kategorii sci-fi, aczkolwiek moją sympatię zyskały zarówno poniektóre seriale kryminalne.

pawel253

Posty: 9