super komedia Mariusz Pujszo

super komedia Mariusz Pujszo

Hej. Szukam jakiejś fajnej komedii. Polećcie coś. Chodzi mi o jakimś tytule, który teraz grają w kinach, bo chcę się wybrać ze znajomymi?

klapsik88

Posty: 7

 
Nie przepadam za polskimi komediami, no może z wyjątkiem tych z lat osiemdziesiątych, klasyka była fajna, ale późniejsze przeboje raczej mnie nie ujmują, zwłaszcza, jak z są z Pazurą, Lindą i całą „plejadą” polskich gwiazd.

Klarka34

Posty: 12

 
22 maja ma być premiera komedii „Ostatni Klaps” więc możesz wybrać się ze znajomymi. Z tego, co przeczytałam opinie i zapowiedzi, to film naprawdę śmieszny może się okazać, więc idealnie nadaje się właśnie na taki wieczór z przyjaciółmi.

Krasnal451

Posty: 33

 
„Ostatni Klaps” naprawdę nieźle się zapowiada i na pewno wybiorę się, jak tylko wejdzie do kin. Ciekawa jestem, czy film będzie tak śmieszny, jak zapowiedzi, fajny, dwuznaczny plakat go promuje i piosenka, więc zobaczymy, czy taki hit rzeczywiście będzie.

Invar4

Posty: 20

 
W maju kilka tytułów weszło do kin, ale nic wyjątkowego nie kojarzę. Teraz niedługo ma być premiera nowej polskiej komedii więc może właśnie na to się wybiorę.

Strzała

Posty: 20

 
Pod koniec maja ma być premiera nowej polskiej komedii z Frytką, Michałem Milewiczem, Zbigniewem Buczkowskim, Henrykiem Gołębiewskim. Obsada fajna, więc raczej wybiorę się do kina, zobaczymy, czy obraz naprawdę fajny się okaże.

LiOx

Posty: 18

 
Mariusza Pujszo kojarzę tylko z filmu Kac Wawa, ale może w roli scenarzysty sprawdzi się lepiej niż aktora. Jak przeczytałam opis filmu to naprawdę nieźle się zapowiada więc może się wybiorę.

TeS

Posty: 19

 
„Ostatni Klaps” całkiem fajnie się zapowiada. Świetnie dobrana obsada – Maja Frykowska, Zbigniew Buczkowski, Michał Milewicz, no i Mariusz Pujszo. Do tego świeża fabuła, więc może być naprawdę ciekawa komedia. Ja na pewno wybiorę się.

LiOx

Posty: 25

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

Facio

Posty: 32