Oczyszczalnie ścieków ekologiczne, sprawdzona firma

Oczyszczalnie ścieków ekologiczne, sprawdzona firma

Witam i o szambo pytam:P A tak poważnie, to od kogo macie taki zbiornik? Potrzebny mi doświadczony producent z większymi zbiornikami w ofercie...

Jomer56

Posty: 26

 
Mamy w planie montaż przydomowej oczyszczalni i właśnie zbieram opinie na temat producentów. Szczególnie zależy mi na wysokim bezpieczeństwie takich konstrukcji, żebyśmy się nie potruli...

kerrad17

Posty: 35

 
Mój szwagier właśnie zamawia sobie przydomową oczyszczalnię, to mogę do ewentualnie podpytać, co, gdzie i jak :)

loooque

Posty: 37

 
Bardzo przejrzystą i profesjonalną ofertę, jeśli chodzi o bezodpływowe zbiorniki z laminatu poliestrowo szklanego ma firma www.ekoszamba.eu. U nich kupowałem już kilka takich zbiorników. Wszystko na atestach, bezpieczne, szczelne.

Warto rzucić okiem, mają też oczyszczalnie przydomowe.

azBee

Posty: 24

 
Myśmy zamówili do swojego domu szambo poprzez stronę http://www.ekoszamba.eu. Porównując kilkanaście ofert oni wypadli najlepiej pod względem stosunku ceny do jakości produktu.

Mają w asortymencie kilkanaście rozwiązań pojemnościowych, różne średnice. Produkty wytrzymałe, zrobione z porządnego laminatu poliestrowo-szklanego, wszystko na ateście.

gregcie@

Posty: 24

 
Witaj! :)

Co do szamb i oczyszczalni przydomowych, to zdecydowanie polecam te drugie, jeśli masz dużo ścieków do odprowadzenia, jeśli mało, to wtedy szambo lepsze.

Pozdrawiam!

szulmar

Posty: 25

 
Z tych firm, które znam, których oferty widziałem to najkorzystniej moim zdaniem prezentuje się propozycja marki www.ekoszamba.eu. Dowożą swoje produkty w każde miejsce w kraju, mają duży wybór, jeśli chodzi o średnice montowanych króćców.

Pozdrawiam!

Buła

Posty: 18