Szamba betonowe Serock

Szamba betonowe Serock

Dajcie jakieś konkretny kontakt na firmę z super propozycją szamb betonowych.

Szukam po ofertach lokalnych i sami podejrzani specjaliści. Heh, masakra.

Zydek

Posty: 25

 
Zamiast szamba postaw lepiej na konkretną przydomową oczyszczalnię ścieków. Unia i porządny bank dofinansują. Państwo podobno też dorzuca jakiś grosz. Wyjdzie dużo taniej.

zdsakk87

Posty: 32

 
Mam od trzech lat szambo betonowe od http://szamba.pro. Mówili, że mają serwis na gwarancji, a nawet gdyby coś się zepsuło po, to i tak wpadną obejrzeć, lecz ani razu jeszcze nie skorzystałem :)

Alicjaaa2

Posty: 36

 
Najpierw przeanalizuj ile ścieków naprodukujesz w domu, a potem dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze troszkę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeśli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jednak zwykłe rozwiązanie. Nie oszczędzaj, bowiem stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

djcube1985

Posty: 38

 
W całej Polsce działają szamba-betonowe.co.

Widziałem link na wielu forach branżowych, zatem odbijam przy okazji. Może komuś się przyda. Co do samego szamba betonowego, spoko sprawa, jeżeli nie masz innej alternatywy. Ja bym chyba postawił na oczyszczalnię przydomową, chociaż dziś kredyty to nieciekawa sprawa.

Fiflek

Posty: 32

 
Beton dobra rzecz, albowiem i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od kilku lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się prędko :P Nie ma tak rzeczywiście zbyt wielu klientów, albowiem prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

Kazdyy02

Posty: 29