MyCleanPoint dozownik

MyCleanPoint dozownik

Organizuję poważne targi reklamowe i szukam dozowników do bezdotykowej higieny dłoni, mających także funkcje promocyjne. Proszę o kontakty do działalności zdolnych zaprojektować coś na życzenie.

plusss89

Posty: 26

 
Warto na eventach wykorzystywać urządzenia do szybkiego mycia rąk, bezdotykowego, bo dobrze się kojarzą z firmą, która je wystawia.

Szkolić23

Posty: 47

 
Bardzo dobrze urządzenia reklamowe do dezynfekcji rąk działają na kobiety. Byłem na dwóch eventach. Pierwszy Noc Muzeów w Warszawie, a drugi standardowy targ kosmetyczny i przyznam, że duże zainteresowanie było modelem marki mycleanpoint.pl. Nie wiem, czy jakaś inna firma zajmuje się taką ofertą. Ogólnie widziałem ludzi korzystających z tego, dlatego wydajność100%.

anjopal67

Posty: 32

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

ghjss

Posty: 41

 
Fajną ofertę mają w mycleanpoint.pl. Widziałem ich urządzenia niedaleko Stadionu Narodowego. Gadałem z ich przedstawicielem i zainwestowałem w dozownik wersji mini. Ma fajny multimedialny ekranik, łatwość konfiguracji. Pomogli mi z instalacją i myślę, że to strzał w dziesiątkę. Na 100 osób przynajmniej pięćdziesiąt korzysta. Są takie dni, że muszę non stop uzupełniać żel :) A reklama ciągle miga :D

Japoniecek

Posty: 32

 
Brzydzę się dotykania rzeczy po innych ludziach. Moim zdaniem takie bezdotykowe dozowniki z fajnym mydełkiem powinny stać wszędzie.

usek

Posty: 33

 
Najpierw przetestuj żel antybakteryjny, wynajmij dozownik, ustaw go w miejscu dużego ruchu i sam oceń wskaźnik wydajności. U mnie na tysiąc przejść czterysta osób skorzystało, dlatego uważam ten wynik za potężny. 40% stopa zwrotu!

Chorowity12

Posty: 30

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

Jasioneczek

Posty: 23

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

Max Pejnn

Posty: 33

 
Bezdotykowe mycie nawet według przepisów Unii Europejskiej jest najbezpieczniejsze, dlatego takie urządzenie sprawdzi się idealnie, właściwie w każdej działalności.

Maciusinski

Posty: 41