Agrecol Stoistko Agrecol

Agrecol Stoistko Agrecol

Targi GARDENIA w lutym. Warto, nie warto? Rok temu udana impreza?

smashe

Posty: 5

 
Apropos innych wystawców – w zeszłym roku bardzo spodobało mi się stoisko firmy Agrecol. Innowacyjne, bardzo mądrze pomyślane, zachęcające, by zostać tam dłużej i rozmawiać. Jestem bardzo ciekaw, co planują na ten rok, podobno ma być jeszcze bardziej interesująco!

syrena88

Posty: 9

 
W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

pogoń44

Posty: 15

 
Ja się wybieram! W zeszłym roku prawdziwą furorę zrobiło stoisko firmy Agrecol ze względu na niesamowicie kompetenty zespół i możliwość zdobycia bardzo cennych informacji na temat ochrony i pielęgnacji. W najgorętszych momentach trudno było się tam dostać do stolika, ale warto było. Już się nie mogę doczekać nastepnych targów.

beata55

Posty: 12

 
Nie przepadam za takimi imprezami, ale uważam, że jednak warto być, dlatego staram się skupić na tych rzeczach, które mnie interesują. Odwiedzam też zawsze kiermasz, stanowiska producentów i oczywiście słucham wykładów. W tamtym roku ciekawy był wykład pana Mielickiego na przykład, rozmowy z pracownikami firmy Agrecol (brawa za niezwykle miłe stoisko!) oraz to, co się działo na stoisku "Piękna i Pasji".

serwus45

Posty: 12

 
Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

1Alex149

Posty: 51

 
Jeździmy z żoną zawsze, jest okazja, by porozmawiać z innymi "maniakami" :). Lubię stoiska Agrecola, ładne, sprawnie zorganizowane, dają praktyczne i pomysłowe prezenty zawsze.

warter88

Posty: 17