byliny, poszukuję producenta!

byliny, poszukuję producenta!

Chce umieścić byliny, niemniej jednak nie za niezwykle wiem, które. Miałem już inne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, niemniej jednak nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

deberty56

Posty: 2

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli rzeczywiście śliczne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, albowiem tak rzeczywiście się na tym nie znam. Mnie tylko raduje wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

@marcelko

Posty: 15

 
Wybór bylin jest niezwykle duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

bezi2

Posty: 7

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Hello98

Posty: 8

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

wiesław11

Posty: 12

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam dużo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, niemniej jednak czy każdemu będzie się podobało? To trzeba zbadać tworząc mały ogród.

Dziadek

Posty: 4

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Sarenka

Posty: 8

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Nim_wer

Posty: 21