busy do niemiec pomorskie, jaka firma ?

busy do niemiec pomorskie, jaka firma ?

Jeździcie busami do niemiec z pomorskiego? Jeśli tak to dajcie znać jak to wygląda i czy to się w ogóle opłaca? Jadę pierwszy raz i nie wiem czy brać swój samochód czy korzystać z oferty jakiejś wyspecjalizowanej firmy?

guster

Posty: 1

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować we własnym zakresie wyjazdy. Obecnie w żaden sposób się to nie opłaca, bo koszty są zbyt wysokie.

bartolini

Posty: 14

 
Bus powinien być sprawdzony przed wyjazdem. To daleka trasa, zatem wszystko winno być w prawidłowy sposób przygotowane i wtedy można do takiego auta wsiadać.

Facio

Posty: 12

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Sprawdźcie sobie czy warto z nimi współpracować czy może jednak nie?

TomekK

Posty: 10

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć problem rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

Pzengota

Posty: 8

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Krasnal451

Posty: 33

 
Kilka razy byłem busem w Niemczech i kilka razy swoim samochodem. Jeśli jedziemy w pięć osób to już się to opłaca, ale jeśli ktoś jedzie sam to lepiej zabrać się do busa.

12erBis

Posty: 24

 
Busy to tani sposób na zdobycie się nawet pod granicę z Francją, zatem osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, albowiem mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zaspokojony.

Bierny67

Posty: 2

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

tigra32

Posty: 18