wypożyczalnia mercedes v, gdzie warto ?

wypożyczalnia mercedes v, gdzie warto ?

Korzystał ktoś z usług firmy andrive? Widziałem, że mają bardzo dobrze wyposażone busy, ale nie wiem czy są wiarygodni?

kondziu

Posty: 1

 
Znajomy na wakacje z rodziną pojechał takim busem i mówił, iż to była przygoda życia. Jeszcze nigdy w tak komfortowych warunkach nie spędzał czasu. Prowadzi się taki samochód niezwykle łatwo. Ma wszystkie możliwe systemy pilnujące bezpieczeństwa na drodze.

mniszek

Posty: 5

 
Busa opłaca się wynajmować, jeśli jest komplet ludzi. Jeszcze lepiej jak każdy jest sam wówczas dzielimy te wszystkie koszty na siedem i wychodzi taniej niż taksówka. To, wobec tego pożądane byłoby się wówczas zainteresować takimi ofertami. Tym niezwyklej, że wybór takich luksusowych samochodów jest rzeczywiście niesłychanie znaczny.

Oklimas

Posty: 11

 
Jechaliśmy kiedyś takim busem na Chorwacje. Nawet daleka droga człowieka nie męczy. Mógłbym na koniec świata takim samochodem pojechać, bowiem jest po prostu super. Polecam raz spróbować, a sami się o tym przekonacie.

Dumer566

Posty: 5

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, ale również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, że skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Yuri20

Posty: 2

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał samochodu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

Yuri20

Posty: 14

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, lecz obecnie można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, lecz musiałbym odszukać kilku chętnych, bowiem wtedy łatwiej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i nieraz przeglądam sobie różne dostępne oferty.

Gruszek2

Posty: 5

 
Od wynajmowania busów w Krakowie jest najlepsza firma https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie lepszej oferty, bo oni mają dokładnie to, czego szukacie na swój wyjazd.

Michaś

Posty: 6

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Kamigyq

Posty: 3

 
Jeżeli jedzie siedem ludzi w takim dużym samochodem to koszty są naprawdę niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

Mateusz Borgosz - komineczek.pl 828 10 0

Posty: 3