przykłady pluginów na stronę, poszukuję!

przykłady pluginów na stronę, poszukuję!

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

dermuster

Posty: 2

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeżeli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Sporo jest interesujących wtyczek, jakie należałoby zastosować na swojej stronie internetowej.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Jak potrzebna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć naprawdę dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

21gregorek

Posty: 6

 
Programiści często mają własne serwisy internetowe, na jakich wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali niezwykle sporo się dowiedzieć, dlatego warto korzystać z takich informacji.

edyta123

Posty: 7

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

100%UP

Posty: 4

 
Należałoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które pożądane byłoby wykorzystać w własnej witrynie.

R1P

Posty: 17

 
Na przeróżnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

WF2015

Posty: 2

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Asi_000

Posty: 18

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Wielki Duch

Posty: 8

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

gruszk56

Posty: 7