strony Łódź, gdzie ?

strony Łódź, gdzie ?

Konieczna firma zajmująca się stronami w Łodzi, jaka ma niesłychanie porządne ceny. Byłoby dobrze gdyby wiedzę też mieli, bo nie znam się na stronach i nie jestem w stanie sprawdzić czy wykonali wszystko niesłychanie dobrze.

Matusiński

Posty: 3

 
Sam nie ma strony, albowiem mam małą firmę i klientów poszukuję blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak sporo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niesłychanie łatwa i zyski są spore. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeżeli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

gumert

Posty: 16

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

gzdyl

Posty: 5

 
Strona to podstawa. Może być bezproblemowa albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Yuri20

Posty: 5

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

misuuuop

Posty: 14

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Mariusz

Posty: 8

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic wiecej. To przynosi naprawdę duże zyski.

proszek

Posty: 7

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

Złoty

Posty: 14

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Black_Riot

Posty: 5