lista katalogow, gdzie znajdę ?

lista katalogow, gdzie znajdę ?

Zajmuję się pozycjonowaniem strony internetowej i z tego powodu szukam jakiejś dobrej listy katalogów. Czy znacie jakieś serwisy, które gromadzą najlepsze katalogi, na które naprawdę warto postawić?

Olipet56

Posty: 5

 
Uważam, że bazy katalogów mają naprawdę dużą wartość i warto w nich umieszczać konkretne strony internetowe. W ten sposób można podnieść ich pozycję w wyszukiwarce.

untelekt

Posty: 11

 
Moim zdaniem dobrze wybrana baza katalogów bardzo mocno wspomaga pozycjonowanie. Najlepiej umieszczać linki tylko i wyłącznie w najlepszych katalogach.

cerbus34

Posty: 13

 
Moim zdaniem dobrze wybrana baza katalogów niezwykle mocno wspomaga pozycjonowanie. Najlepiej umieszczać linki tylko i wyłącznie w najlepszych katalogach.

Robuś

Posty: 8

 
Jeżeli specjalizujesz się w pozycjonowaniu to lista katalogów powinna być dla Ciebie podstawowym narzędziem. Dzięki niej możesz poznać witryny, na których warto umieścić linki do strony. Dzięki temu będziesz w stanie przede wszystkim podnieść jej pozycję w wynikach wyszukiwania co ma naprawdę ogromne znaczenie i naprawdę warto wybrać takie działanie.

Posty: 7

 
Najlepsza baza katalogów znajduje się moim zdaniem na stronie: http://katalogi.computerbest.pl i naprawdę mocno ją polecam. W ten sposób znajdziesz bowiem rewelacyjne katalogi, które będą sprawdzały się znakomicie.

Adam 105

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o bazy katalogów to sam z nich korzystam jako pozycjoner i uważam, iż rzeczywiście warto się nimi zainteresować. Moim zdaniem w ten sposób można zdobyć dużą wiedzę na temat miejsc, w których można posadzić linki do stron, które podniosą ją w wynikach wyszukiwania.

grużdzin

Posty: 5

 
W mojej ocenie wykorzystanie przy pozycjonowaniu spisu katalogów jest niezwykle korzystne. W ten sposób dowiesz się, w których miejscach warto posadzić linki do swojej witryny, aby wspomóc jej pozycję w wynikach wyszukiwania co ma rzeczywiście ogromne znaczenie.

Polaczek90

Posty: 16