Ma ktoś program do planowania czasu pracy?

Ma ktoś program do planowania czasu pracy?

Dzień dobry. Zamierzam zakupić kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, iż to ułatwi jej pracę?

Jacuś

Posty: 10

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

zpox

Posty: 20

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, lecz potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

codePerformance

Posty: 22

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma sporo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

johncena67

Posty: 16

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Ichigo

Posty: 22