Spływy kajakowe Roztocze, gdzie ?

Spływy kajakowe Roztocze, gdzie ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie dobrym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

Wariat

Posty: 6

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest stosowny dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba olbrzymiego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

23-Obert

Posty: 12

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach niemniej jednak jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

21gregorek

Posty: 22

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie gdyż widoki na tej rzece rzeczywiście zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Miki

Posty: 23

 
Spływy na Roztoczu organizowane są pomiędzy innymi poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niesłychanie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Klarka34

Posty: 12

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, że weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

Hihi_WWW

Posty: 20

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada piękne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

labuh

Posty: 8

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są lecz niesłychanie proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Pol-Trans

Posty: 15

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego niemniej jednak nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Hihi_WWW

Posty: 21