Krutynia kajaki, gdzie się udać?

Krutynia kajaki, gdzie się udać?

Witam. Znajomy polecił mi kilka dni temu spływy kajakowe Krutynią. Zainteresowałem się mocniej tematem i widzę, iż to naprawdę kapitalna oferta. Dziś się zastanawiam. Co Wy sądzicie?

grubyB

Posty: 21

 
Krutynia i kajaki kojarzy mi się z firmą http://www.splywy.pl/krutynia/, która organizuje naprawdę perfekcyjne spływy kajakowe wielodniowe. Przekonaliśmy się o tym na własnym przykładzie i nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Zwróćcie uwagę na ich atrakcyjną cenę spływu, a także liczbę zadowolonych klientów, bo ta przekracza naprawdę wszelkie wyobrażenia :-)

micko

Posty: 18

 
Zgadzam się z tym, iż zachowując zasady bezpieczeństwa pływanie kajakiem jest zdecydowanie bezpieczniejsze choćby od… poruszania się po zwykłej drodze. Poniektórzy mają wyobrażenia, iż kajak potrafi się częstokroć przewrócić. Naprawdę potrzeba wiele złej woli, aby tak się stało. Polecam przekonać się na własnym przykładzie, bowiem w przeciwnym razie pewnie nie uwierzycie.

Elumino56

Posty: 23

 
Zgadzam się z tym, że zachowując zasady bezpieczeństwa pływanie kajakiem jest zdecydowanie bezpieczniejsze choćby od… poruszania się po zwykłej drodze. Niektórzy mają wyobrażenia, że kajak potrafi się często przewrócić. Naprawdę potrzeba wiele złej woli, aby tak się stało. Polecam przekonać się na własnym przykładzie, bo inaczej pewnie nie uwierzycie.

Dresik

Posty: 12

 
Jeżeli chcecie to mogę Wam nieco podpowiedzieć na temat tego, co powinniście wziąć, gdy przedmiotem Waszego zainteresowania stały się spływy Krutynią. Mogę przedstawić Wam niezbędnik, który za każdym razem pakuje przed wyjazdem na spływ kajakowy. Na pewno macie podobnie.

Jarciow3

Posty: 30

 
Od dłuższego czasu Krutynia i kajaki kojarzą mi się mimowolnie :) To akurat popularne miejsce, w którym organizowane są zarówno krótsze, jak i dłuższe spływy kajakowe. Wspólnie z mężem i dziećmi uczestniczyliśmy w kilkudniowym spływie kajakowym. Polecamy!

Wygodniś22

Posty: 23

 
Wydaje mi się, iż Krutynia i kajaki to dobre połączenie, jakiego oczywiście nie pożałujesz. Raz wybrałem się w tą okolicę na kajaki i wspólnie z narzeczoną nie żałowaliśmy dokonanego wyboru.

Mogę dać Ci namiary na sprawdzone miejsce na priv :)

Strzała

Posty: 15

 
Nie powinniście mieć obaw o bezpieczeństwo, gdy Wasz wybór padł na Krutynię i kajaki, które są dostępne w tej okolicy.

Tutaj możecie skorzystać z propozycji jednego z organizatorów, który zaoferuje Wam spływ jednodniowy lub kilkudniowy. Wszystko do wyboru do koloru.

arbusik45

Posty: 18

 
Widzę, iż nie tylko ja jestem entuzjastką, jeśli chodzi o spływy kajakowe Krutynią. Niskie koszty to jeden z wielu plusów, bo kolejnymi staje się szansa poznania mnóstwa nowych ludzi i fajnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Jestem regularną uczestniczką spływów kajakowych. Zaczynałam od jednodniowych, a teraz biorę udział w kilkudniowych spływach.

Nwaah22

Posty: 29

 
Jeśli chcecie to mogę Wam nieco podpowiedzieć na temat tego, co powinniście wziąć, gdy przedmiotem Waszego zainteresowania stały się spływy Krutynią. Mogę przedstawić Wam niezbędnik, który za każdym razem pakuje przed wyjazdem na spływ kajakowy. Na pewno macie podobnie.

truskaweczka123

Posty: 35