Dywany nowoczesne - POMOCY !!!

Dywany nowoczesne - POMOCY !!!

W których pomieszczeniach mogę położyć dywany? Polećcie też jakiś sklep z dywanami, w mojej okolicy nie ma czegoś takiego. Chętnie przyjmę też wszystkie różne porady, na przykład które są modne dywany nowomodne itd.

alidomus

Posty: 17

 
Nie ma co się przejmować tym, że ktoś uważa dywany za głupi pomysł. Urządzasz swój dom, jak się komuś nie podoba, niech nie przychodzi, a u siebie kładzie co tam zechce. Linoleum i gumoleum to niezły wybór, ale nie pasują raczej do przytulnego wystroju.

Są też przeważnie zimne w dotyku, a dywan – wiadomo – jest milutki :)

Mnicho56

Posty: 22

 
Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz, jaki dywan ci się podoba :-) Nie pożądane byłoby kierować się gustem innych. W sklepie z dywanami propozycje są niesłychanie różnorodne, poszukaj, ja ze swojej strony polecam te raczej ciemniejsze, bo są mniej kłopotliwe.

NoweOblicze

Posty: 19

 
Cześć, zobacz tutaj https://kupdywan.pl/8-shaggy.

Co do cen, to są różne, ale widziałam na stronie naprawdę piękne i modne dywany, serdecznie polecam.

hybris4

Posty: 23

 
Nie ryzykowałabym z dywanem na prezent. Doskonalszy będzie jakiś pakiet klienta czy coś, żeby ta osoba mogła sobie zakupić dywany ze zniżką w jakimś sklepie z dywanami. Niektóre firmy oferują coś takiego np. na święta.

doprzodu56

Posty: 14

 
Hejka:) Też niedawno szukałam dywanu, ale z kolei do pokoju mojej córki. Uczyła się chodzić i chciałam zagwarantować jej miękkie lądowanie. Kupiłam znakomity, puszysty i kolorowy dywan w sklepie internetowym, jestem bardzo zadowolona. Chętnie polecam każdemu znajomemu.

pawel253

Posty: 20

 
Owszem, w internecie częstokroć łączą się tematy Rosji i dywanów, natomiast to takie tam hejty… IMHO nie ma czym się przejmować. Wszystko zależy od tego, jakiego użyjesz dywanu, bowiem wiadomo, poniektóre są niezbyt gustowne, no i nie wieszaj go na ścianę.

Pokój z pięknym dywanem może być naprawdę elegancki.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Dywany to najlepsze rozwiązanie na zimną podłogę :)

Zwłaszcza dywany współczesne, z długim włosem, na pewno będzie się po nich przyjemnie chodziło. Porządne będą do sypialni, o, albo też do pokoiku dziecka. Te puszyste ochronią maluszka gdy upadnie.

Suit

Posty: 16