czy znacie jakiś najlepszy serwis, który naprawia zalane iPhone?

czy znacie jakiś najlepszy serwis, który naprawia zalane iPhone?

Jaki serwis możecie mi polecić jeśli chodzi o ewentualną naprawę urządzenia po zalaniu. Dokładniej chodzi mi o sprzęt od Apple więc jak jest tak opcja to najlepiej jakiś serwis, który zajmuje się właśnie urządzeniami tego producenta i ma na tym polu doświadczenie.

Black_Riot

Posty: 1

 
Sporo jest takich serwisów, które naprawiają urządzenia od Apple więc jak poszukasz to pewnie taki serwis dla siebie znajdziesz i będą w stanie zrobić taką naprawę.

alidomus

Posty: 3

 
U mnie sprzęt naprawiany przez Apple Mobile . Dobra cena naprawy wykonanie profesjonalne, serwis faktycznie funkcjonuje na wysokim poziomie.

Pepkoo2

Posty: 6

 
Dobre serwisy dają gwarancje na naprawę i jak taki uda się znaleźć to wydaje się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

maniek

Posty: 4

 
W tym momencie sporo serwisów pracuje z urządzeniami Apple, ale warto wybrać taki serwis, który będzie w stanie zagwarantować również gwarancje, że będzie w stanie z takimi urządzeniami na odpowiednim poziomie pracować.

Kitas

Posty: 3

 
Warto na pewno oddać sprzęt w ręce dobrych specjalistów, którzy znają takie urządzenia i będą w stanie się nimi prawidłowo zająć i dokonają naprawy na odpowiednim poziomie.

jarcio00

Posty: 3

 
Serwisy, które naprawiają urządzenia od Apple muszą mieć doświadczenie w tym sprzęcie i także dostęp do oryginalnych części więc staraj się pod takim kątem wybierać dla siebie serwis, gdzie będzie można takiej naprawy dokonać.

mniszek_01

Posty: 10

 
Jak masz taką możliwość to oddaj do serwisu autoryzowanego to będzie gwarancja, żę sprzętem zajmą się osoby odpowiednio przygotowane do pracy z urządzeniami Apple.

propek1

Posty: 5