montaż drzwi wewnętrznych

montaż drzwi wewnętrznych

Jakie macie doświadczenia z montażem drzwi wewnętrznych? Czy akurat dany model wybralibyście ponownie? Powiedziałbym, że szukam inspiracji przed remontem, ale to na razie wstępna dyskusja. Jak macie coś ciekawego na oku lub jesteście po wykończeniu to proszę o praktyczne wskazówki.

Lupusx

Posty: 1

 
No właśnie z tych lepszych salonów z drzwiami w Warszawie to https://agstyle.pl/. Działają od lat przy Bartyckiej 24/26 i nie tylko świadczą usługi montażowe, ale również serwisowe i to długoterminowo. Kiedyś klamkę potrzebowałem wymienić to ogarnęli bez problemu. Dużo nowinek technologicznych występuje nawet przy wyborze drzwi wewnętrznych, więc jednak warto z kimś odpowiedzialnym porozmawiać. Zainwestowałem w model wzmocniony, drzwi ciche, z wykończeniem podwójne szkło. W transporcie zabezpieczyli odpowiednio, co od razu się rzuca w oczy. Warto docenić moim zdaniem.

alujas

Posty: 3

 
Drzwi wewnętrzne w dużym stopniu dobiera się na zasadzie kontrastów do wnętrza. Nie ma sensu za bardzo przesadzać z kolorystyką, czy dodatkami, bo i tak po pewnym czasie przestaniesz zwracać uwagę na drzwi. Oko się szybko przyzwyczaja.

Kwatuszek

Posty: 4

 
Też myślę, że z drewnianych drzwi będziesz zadowolony. Każdy model inaczej wygląda. Szare dość klasyczne, bo do każdego stylu wykończenia pasują.

truskaweczka123

Posty: 35

 
No właśnie zauważyłem, że nie wszystkie ekipy remontowe potrafią drzwi dobrze zamontować. Lepiej od razu zamawiać z instalacją. Mniej nerwów i nie będzie dziwnych obsunięć.

UK_1234

Posty: 25

 
Drzwi ze szklanymi elementami to zawsze jakieś ryzyko w transporcie, więc może lepiej na klasyczne postawić. I tak przez szklane elementy nic nie zobaczysz tak naprawdę.

Gumis

Posty: 4

 
Teraz się trochę czeka na drzwi, więc takie wyspecjalizowane salony to znacznie lepsze rozwiązanie, jeżeli zależy ci na czasie.

Yuri20

Posty: 11

 
Widziałem kilka mieszkań z otwartymi pokojami, w ogóle bez drzwi. Tragicznie to wygląda, zero prywatności. Im grubsze i bardziej wyciszone, tym generalnie lepiej, ale to oczywiście moja perspektywa.

Kobitka22

Posty: 7

 
Klasyczny układ drzwi nie wychodzi z mody. A zawsze możesz poprosić o barwienie, albo zlecić produkcję, chociaż to nieco drożej wychodzi.

Rysiek_99

Posty: 3