Fotel do masażu

Fotel do masażu

Witam serdecznie! Szukam dla dziadków specjalistycznego fotela z masażem. Tak się składa że w najbliższym czasie dziadek i babcia kończą nam 70 lat (rówieśnicy ;-)) i chcielibyśmy się złożyć dla nich na taki profesjonalny fotel masujący, żeby trochę im to pomogło na różne dolegliwości bólowe – kręgosłup, nogi, stopy itp. Jaką firmę która sprzedaje takie rzeczy polecicie? Jaki model fotela?

Kitas 

Posty: 4

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

ernolo

Posty: 6

 
Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

Posty: 5

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

Wojciech24

Posty: 8

 
Bardzo jestem zadowolona z firmy Prohealth prohealth.pl. Przyjechali, wnieśli fotel, mogłam sobie skorzystać, sprawdzić jak się w nim czuję, nie było problemów, że zrezygnowałam z zakupu itp., nie czułam że jestem pod jakimś naciskiem czy presją. Akurat nie byłam wtedy za bardzo przy kasie, więc finalnie odpuściłam, ale niedawno temat wrócił i już nie darowałam sobie, zamówiłam ;-)

Michaś

Posty: 11

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

Lupusx

Posty: 16