Najlepsze Masażery do ciała

Najlepsze Masażery do ciała

Która firma oferuje w przystępnych cenach fotele do masażu? Myślę o sprzęcie z wbudowanym mikrokomputerem, który masuje różne części ciała – w tym stopy!

lkojo

Posty: 23

 
Proponowałbym sprawdzić ofertę marki www.casada.pl. Firma renomowana, niemiecka, solidna. Zamawiałem już u nich masażery, a ostatnio nawet fotel. Duży wybór, przyzwoite ceny, świetna obsługa.

Bobrow34

Posty: 23

 
Od tego nachylania się do komputera to mam tak napięte mięśnie karku, że hej. Ponoć są jakieś poduszki masujące, albo takie kołnierze. Moja ciotka coś takiego używa i chyba zacznę od niej pożyczać.

szeryf111

Posty: 26

 
No cóż, kręgosłup nie ma łatwego życia w XXI wieku. U mnie się już korzonki odzywają i stosują na nie taką matę rozgrzewającą. Daje nawet dobre efekty. Polecam coś takiego.

Fogulec

Posty: 46

 
Eee ja tam wolę moją panią masażystkę, jednak co specjalista to specjalista. Człowieka nawet najlepsza maszyna nie zastąpi!

sgemino

Posty: 23

 
Ja mam w domu taki fotelik i rzeczywiście robi różnicę. Codziennie po 15 minut masażu i jestem jak nowo narodzony. Zdecydowanie polecam wszystkim, w każdym wieku. Ludzie sobie nie zdają sprawy jak dużo daje takie regularne masowanie. Poprawia się krążenie, lepiej usuwane są toksyny z organizmu – same plusy.

marcinmg

Posty: 27

 
Przeglądałem ostatnio fotele masujące w kilku sklepach online i coś tam można sensownego znaleźć za te kilka tysięcy. Mnie najbardziej chodzi o funkcję rozgrzewającą, coś takiego, co trochę te zasiedziane mięśnie rozluźni

Klakier

Posty: 25

 
Chciałbym rodzicom sprezentować taki fotel, bo obydwoje cierpią z powodu chorego kręgosłupa i najlepiej jakby była możliwość kupna na raty. Ktoś zna sklep, który oferuje takie dogodne warunki?

Eerbis

Posty: 21

 
Wiesz co, nie mam pojęcia skąd takie urządzenie kupić. Ale raczej bym omijał producentów typu – made in Chiny, Tai Pei, Wietnam...:P Myślę, że pewnie Szwedzi, Niemcy, Szwajcarzy, oni powinni robić takie urządzenia na dobrym poziomie.

Rysiek_99

Posty: 52

 
Widziałem ostatnio takie ogromne fotele sterowane komputerowo na targach zdrowia i urody (Health and Beauty). Robią wrażenie. Wyglądają jak takie statki kosmiczne trochę. Pewnie masują też solidnie. :)

eGall

Posty: 29