wydajne serwery vps

wydajne serwery vps

Elo, potrzebuje dobrego hostingu pod sklep internetowy. Serwery powinny być stabilne jak kurs franka do 2015 roku, no i dobrze by było gdyby ceny nie były z kosmosu.

damian

Posty: 14

 
Za tę cenę nie znajdziesz na rynku lepszej oferty niż ta: www.microhost.pl Bardzo tanie domeny, naprawdę stabilne serwery, bardzo ścisła ochrona danych i rzeczywista pomoc techniczna ze strony usługodawcy.

Tenesy90

Posty: 19

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

umberko3

Posty: 23

 
Oferta bardzo spoko. Zawsze sprawdź jak długo dana firma istnieje na rynku, bo często zdarzają się firmy wydmuszki, które pojawiają się nagle i szybko znikają. Tutaj jak widać firma ma duże doświadczenie, więc to powinien być jej atut.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Klarka45

Posty: 15

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

vincek

Posty: 24