potrzebuje porady - gdzie szukać dobrego hostingu?

potrzebuje porady - gdzie szukać dobrego hostingu?

Wydajny hosting w dobrej technologii, to gdzie warto sobie wykupić na ten moment? Ja już straciłem trochę głowę do szukania, ofert jest więcej niż się spodziewałem tak szczerze powiem.

labuh

Posty: 19

 
Mogę trochę zasięgnąć języka, wiem, że mój brat z jakiegoś hostingu zaczął niedawno korzystać. Z tego co się orientuję to płaci jakieś grosze miesięcznie, a na jakość przesyłu nie narzeka.

namok

Posty: 24

 
Ja to często mam u siebie problemy z kontami pocztowymi, niby są bez limitu ale jak przychodzi co do czego to nie mogę tak faktycznie bez limitowo korzystać.

kurolllll

Posty: 28

 
Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na to, czy serwery mają w Polsce, czy gdzieś w odległym Dubaju:P Różnie to firmy kombinują z tym tematem niestety.

Alek33

Posty: 22

 
Mój kumpel pracuje w firmie hostingowej, oferował mi ostatnio nawet pakiet w promocji, ale ja mam teraz umowę z inną firmą i muszę ją do końca wykorzystać, na szczęście zostało już tylko 2 miechy.

piXel23

Posty: 20

 
No nie wiem nie wiem gdzie by tutaj taki dobry hosting zamówić. Ja to mam średnie doświadczenia w tym temacie. Kilka razy mi się zdarzyło skorzystać z takiej obsługi i ciągle jakieś mniejsze lub większe problemy natury technicznej mi się przydarzały.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Dobrze mi się korzysta z hostingu jaki prowadzi dla mnie marka Security Host (securityhost.pl). Dali mi do pakietu w gratisie ochronę przed Ddos, transfer jest bez limitu, podobnie jak bazy mysql, konta ftp i pocztowe. Elastyczna oferta, dobry kontakt z firmą, odpowiadają na wszystkie pytania od ręki.

Mier56

Posty: 22

 
Lepiej moim zdaniem zainwestować w większą pojemność. Różnice w cenie zazwyczaj nie są jakieś znaczące, ale jednak ma się zdecydowanie większe możliwości.

Fifeczek2

Posty: 20