Alarmy: szukam z polecenia

Alarmy: szukam z polecenia

Witam serdecznie użytkowników tego forum. Właśnie wybudowałem dom i chciałbym go jakoś zabezpieczyć przed nieproszonymi gośćmi. Czy znacie jakieś skuteczne i dobre systemy alarmowe ? Bardzo prosiłbym o namiary do firm zajmujących się tym.

atomek_25

Posty: 23

 
Kupowanie takich systemów zawsze wiąże się z ryzykiem złego podłączenia bądź nieumiejętnego zarządzania systemem. O ile nie masz doświadczenia, to nie jest dobry pomysł!

namok

Posty: 36

 
Trudno jest coś polecić, jeśli nie podałeś pełniejszej specyfikacji twojego zakładu. Rodzaj zabezpieczenia pożarowego, a nawet rodzaj kamery są zależne od wielkości, umiejscowienia, rodzaju pracy zakładu.

pg6312

Posty: 28

 
Firma JSP z Mińska ma dobre systemy zabezpieczeń przeciwwłamaniowych oraz wysokiej jakości kamery do użytku osobistego jak i kamery przemysłowe. Ich strona www jsp.com.pl. Przeczytaj sobie co jest w ich ofercie i sprawdź czy to jest to co Cię interesuje. Jak masz wątpliwości, albo kompletnie się nie znasz to też Ci doradzą.

MangoOo

Posty: 32

 
Z pewnością warto abyś sprawdził ofertę tutaj jsp.com.pljsp.com.pl Poszukiwania dobrego systemu zabezpieczeń mogą trochę trwać, zatem warto korzystać z zakładów, które są długo na rynku a dodatkowo posiadają nowe technologie w swojej ofercie.

Kazdyy02

Posty: 29

 
Godna polecenia firma, która nie tylko sprzedaje systemy zabezpieczoniowe, ale i doradza to JSP (ich strona internetowa jsp.com.pl).

Alamo

Posty: 32

 
JSP to firma z doświadczeniem w branży, także z pewnością jest w stanie zaopatrzyć Cię w to, co tylko sobie zapragniesz. Tutaj jsp.com.pl masz do nich kontakt, warto jest się umówić na spotkanie lub chociażby wysłać wiadomość email.

Liand

Posty: 29

 
Na wszystko przyjdzie czas. O ile ktoś się będzie chciał włamać do twojego domu to z pewnością mu się jakoś uda. To, co jest ważne to nie tyle posiadanie kamer co dobre ich umiejscowienie, a do tego niestety będzie Ci potrzebny fachowiec z branży, który może nie zamontuje Ci (choć też tacy są), a doradzi, gdzie warto jest umieścić „wielkiego brata”.

Gruszek2

Posty: 28