Serwis płyt indukcyjnych, znacie kogoś ?

Serwis płyt indukcyjnych, znacie kogoś ?

Cześć wszystkim. Możecie podpowiedzieć, gdzie przeprowadzana jest prawidłowa naprawa sterowników kotłów?

graniek5

Posty: 9

 
Indukcje mają to do siebie, że po pewnym czasie użytkowania wypalają się moduły przy palnikach, niezbędny jest wtedy serwis płyt indukcyjnych.

Jasio234

Posty: 21

 
Z moich obserwacji mogę powiedzieć, iż niezmiernie częstokroć serwis płyt indukcyjnych dokonywany jest ze względu na to, iż przebijana jest izolacja przetwornicy. To częstokroć spotykana awaria w gorszych indukcjach.

Kwatuszek

Posty: 18

 
Dla fachowca naprawa sterowników kotłów nie należy do trudnych zajęć, jednak trzeba być z tym bardzo ostrożnym, żeby nie doprowadzić do jeszcze większej awarii. Wobec tego ja zawsze wybieram warsztaty, które mają duże doświadczenie w realizacji tego rodzaju prac i oczywiście mogą się tym pochwalić.

nimert98

Posty: 14

 
Osobiście w przypadku naprawy elektroniki, polecam http://elektrox.pl. To firma, która na rynku działa już kilka dobrych lat i cały czas zbiera najlepsze opinie. W dodatku powołując się na ich stronę, możesz dostać rabat na wykonywaną przez nich naprawę.

Acclaim

Posty: 14

 
Kiedy odwiedziłem serwis płyt indukcyjnych, to powiedziano mi, iż podczas normalnej eksploatacji podzespoły się zużywają i nie powinno nas to dziwić. Zapewnili mnie jednak, iż po wymianie płyta będzie funkcjonowała o mnóstwo dłużej, niż aktualnie.

Reg00

Posty: 33

 
Aktualnie naprawa elektroniki robiona jest za takie kwoty, że nie opłaca się samemu poświęcać czasu na rozkręcanie urządzeń i szukanie problemu.

Jasio234

Posty: 22