Gdzie szukać dobrych falowników !

Gdzie szukać dobrych falowników !

Hej, cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu nieustannie śledzę propozycję polskich sklepów z automatyką w poszukiwaniu falowników o porządnych parametrach. Pomożecie mi nieco w tych poszukiwaniach i dołożycie kilka opini na temat swoich dostawców?

Byłoby miło:)

akukukuku

Posty: 33

 
Gdy pierwszy raz odwiedziłem ten serwis, nie za niezwykle mogłem się połapać. Niemniej jednak po kilku minutach odszukałem konieczne informacje jak również zacząłem powracać tutaj systematycznie. Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez sprawdzenia tutejszych newsów publikowanych w ilościach hurtowych.

kevin888

Posty: 40

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten problem:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, ale i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najniezwyklej zależało mi na marce Hiwin za małe pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep ebmia.pl. Jednak nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Rrealg

Posty: 45

 
Różnorodnie to bywa, jeśli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, niemniej jednak jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, iż przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, bo tutaj zapewniają przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

DobreRADY

Posty: 34

 
Jeżeli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Dużo zależy od tego, czy interesuje Cię niezwyklej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

1Alex149

Posty: 51

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam kłopot ze odnalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u jakiej odszukałem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj pozyskać nie jedynie pasek klinowy, ale też koła do pasów i napinacze pasów.

ghjss

Posty: 41

 
Ja tam akurat omijam sklepy internetowe z takimi rzeczami. Mam swojego, sprawdzonego dostawcę, z którym współpracuję od dekady i łożyska zamawiam jedynie od niego. Te sklepy to na nieszczęście częstokroć idą w niskie ceny, żeby być konkurencyjnym dla klienta, niemniej jednak jak to już w życiu bywa traci na tym jakość.

ZoZo333

Posty: 26

 
Porządne narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Niesłychanie mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i różne. Dlatego też długo poszukiwałem sklepu, który zaoferuje mi faktycznie korzystne warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do propozycji sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

trapkodobry

Posty: 39

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, że prowadnice liniowe konieczne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś nadzwyczajne żądania co do marki? Powiem, że duży wybór, od różnych producentów, choćby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

Koko45

Posty: 39