kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Czy ciężko jest teraz wygrać z bankiem przy obsłudze kredytu frankowego, czy jednak dotychczasowe wyroki pokazują, że jest dla kredytobiorcy jakaś nadzieja?

Fajaaa

Posty: 1

 
Jak masz kredyt indeksowany to spróbuj zadziałać przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/, bo zajmują się zmniejszaniem zadłużenia, nawet na drodze negocjacji. Można teraz po wyroku TSUE o naprawdę wiele rzeczy powalczyć, a nie tylko o zmianę na PLN.

looque66

Posty: 18

 
Przecież nawet Komisja Nadzoru Finansowego wydała rekomendację bankom, żeby tworzyły fundusze na roszczenia :) Przecież to śmieszne. Sam system widzi, że nabierali klientów, a teraz nagle wody w usta nabierają, czy co?

Acclaim

Posty: 11

 
No właśnie teraz tak to działa, że kancelaria ocenia, czy w ogóle jest sens walki z bankiem. Dokładnie monitorują zapisy umowy. Wykrywają wady prawne.

basiulka45

Posty: 5

 
Wielu kredytobiorców czekało na wyrok TSUE, a instytucja potwierdziła, że kredytobiorcy mają prawo do całkowitego unieważnienia zobowiązania bez konsekwencji ekonomicznych. Stąd właśnie coraz większa popularność kancelarii frankowych.

Klarka34

Posty: 18

 
Do rozprawy i tak najczęściej nie dochodzi, bo wyroki pokazują przewagę frankowiczów. To już jest właściwie standard prawny, więc nie dziwi mnie wcale rozkwit kancelarii zajmujących się tylko tym zagadnieniem.

Gabat

Posty: 6

 
Teraz KNF wydaje rekomendacje, żeby uważać na ryzyko wysokich stóp procentowych. Ten system nie działa już prawidłowo, więc teraz pozostała walka z prawnikiem o swoje i możliwie najszybsze wychodzenie z kredytu.

jeremii6

Posty: 4

 
Prawda. Podobno w większości umów można się doszukać klauzul niedozwolonych, jeszcze przed 2004 rokiem, a jaka skala tego musi być? Przerażające.

oligard

Posty: 4

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

Namo

Posty: 8