pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

pomoc przy wzięciu kredytu hipotecznego

W jaki sposób najlepiej waszym zdaniem kredyt zaciągnąć. Powiedzmy hipoteczny, ale też firmowy na większą kwotę, jeżeli wiecie. Podzielcie się proszę doświadczeniami.

Yuteta

Posty: 2

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Załóż sobie w międzyczasie bezpłatne konto w Biurze Informacji Kredytowej. Przydaje się, nawet do ochrony tożsamości kredytobiorcy.

rumunekt

Posty: 6

 
Jeden z tych doradców https://piotrgrudniewski.pl, który nawet prowizję poświęci, żeby klient miał chociaż trochę lepsze warunki spłaty, dlatego warto pogadać. Głównie od kredytów hipotecznych, ale jeżeli czegoś innego potrzebujesz to myślę, że nie będzie problemów z negocjacjami.

labuh

Posty: 2

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Fiflek

Posty: 7

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Hello98

Posty: 8

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

nowoter

Posty: 2

 
Niezależny doradca oczywiście tak, natomiast jakiś zależny od danego banku to niekoniecznie. Im większa różnorodność, tym lepiej.

Teraru

Posty: 2

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

Strzała

Posty: 11