Polecacie jakiegoś geodetę z Tuszyna?

Polecacie jakiegoś geodetę z Tuszyna?

Witam.

Interesują mnie usługi geodezyjne w Łodzi, które nie będą kosztowały prawdziwego majątku. Znacie godnego polecenia specjalistę, który oferuje rozsądne ceny?

fertuś45

Posty: 18

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi potrzebny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wtedy miałam świadomość, że trafiłam na niepoważnego człowieka, z którym wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, że coś mu wypadło!

arbusik45

Posty: 18

 
Potrzebowałem geodety w Łodzi, natomiast najpierw trafiłem do wydziału geodezji i architektury w tym mieście. Miałem to szczęście, że odnalazłem tam listę specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami, którzy działają świadcząc swoje usługi na terenie Łodzi i okolic.

Później popytałem o opinię o danym architekcie, którego „zatrudniłem”.

szulmar

Posty: 28

 
Trudno powiedzieć mi, ile może kosztować geodeta w Łodzi. Wszystko zależy między innymi od tego, jaką inwestycję realizujesz. Z dość prostymi zadaniami poradzi sobie każdy geodeta, a dodatkowo nie powinien wziąć bardzo dużo pieniędzy.

Inaczej ma się sprawa, gdy potrzebujesz obsługi ogromnej inwestycji.

LKC00

Posty: 20

 
Niedawno był mi potrzebny geodeta w Tuszynie, ale nie byłam pewna czy mogę skorzystać z kogoś z tego miasta lub najbliższej okolicy. W dużym stopniu pomogły mi Wasze opinie, które ukierunkowały mnie, gdzie szukać, aby znaleźć sprawdzonego fachowca.

Morchepl

Posty: 32

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, iż możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Duże grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bowiem wydaje im się, iż cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bowiem można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest dużą kwotą :)

egerdi

Posty: 28

 
Dlaczego wychodzę z założenia, że warto skorzystać z usług firmy geodezyjnej, która działa na lokalnym rynku?

Wszystko przez fakt, iż pracujący w niej geodeci znają teren, a więc mają świadomość o pewnych kwestiach, o których zielonego pojęcia nie może mieć geodeta, który mieszka kilkaset kilometrów dalej.

Dresik

Posty: 29

 
Od kilku tygodni rozglądałem się za najlepszym geodetą w Aleksandrowie Łódzkim, ale moje poszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najprawdopodobniej wszystko przez to, że opierałem swój wybór na opiniach w Internecie, gdy naprawdę najlepiej jest zrobić rozpoznanie wśród znajomych, którzy być może niedawno budowali domy lub realizowali inne inwestycje.

notariusz24

Posty: 20

 
Gdy wziąć pod uwagę usługi geodezyjne w Łodzi to nie mam wątpliwości, że najlepsza w swoim fachu jest firma http://www.geofort.pl/oferta.html. Sprawdźcie ich ofertę, jaka powinna spełnić Wasze oczekiwania. Gigantyczne znaczenie ma także fakt, że ich stawki nie są w żadne sposób odrealnione.

celos00

Posty: 27

 
Niedawno był mi potrzebny geodeta w Tuszynie, ale nie byłam pewna czy mogę sięgnąć z kogoś z tego miasta lub najbliższej okolicy. W olbrzymim stopniu pomogły mi Wasze opinie, jakie ukierunkowały mnie, gdzie szukać, aby odnaleźć sprawdzonego fachowca.

Boss

Posty: 20