Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR, czy to faktycznie taka opcja, na którą warto się zdecydować, czy lepiej szukać jakiegoś innego rozwiązania, które będzie się dobrze sprawdzać, a jeśli pianka PUR to jaki wykonawca, jaki producent pianki?

Mamusek3

Posty: 1

 
Ja jestem zadowolony z izolacji robionej przez https://ekopur-system.pl. Sam pomysł na piankę na pewno bardzo dobry, to znacznie lepsza opcja niż wełna.

Yuri20

Posty: 11

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

wacławek56

Posty: 9

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

pawel253

Posty: 19

 
Jak będziesz miał dobrze wykonany natrysk pianki to na pewno będzie to taki materiał, z którego będziesz zadowolony, bo pod kątem zachowanej izolacji świetnie się będzie sprawdzać. Więc takich propozycji staraj się szukać.

azreala

Posty: 9

 
Staraj się poszukać kogoś kto ma doświadczenie w robieniu izolacji z pianki i odpowiedni sprzęt do wykonania takiej izolacji. To istotna kwestia, która będzie miała wpływ na to czy uda się zachować odpowiednie właściwości.

cr7

Posty: 10