Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Poszukuję firmy (porządnej), jaka jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać samodzielnie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie olbrzymią wartością więc proszę o pomoc tylko profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 30

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odnaleźć lecz może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca wspaniała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

abbss

Posty: 32

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Rysiek_99

Posty: 52

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

szeryf111

Posty: 26

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: https://www.vhs24.pl/?. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować świetny prezent.

Krasnal451

Posty: 33

 
Osobiście mogę polecić ci serwis https://www.vhs24.pl/?. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

Robuś

Posty: 52