sklep z jonizatorami

sklep z jonizatorami

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

Marioleczka

Posty: 3

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

Yuri20

Posty: 8

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

gregcie@

Posty: 17

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

namok

Posty: 24

 
Oglądałem kiedyś dokument, że woda zmienia strukturę. Jak pijesz wodę z dziwnego źródła to twój organizm cierpi. Jak alkaliczną z jonizatora to od razu dostajesz zastrzyk zdrowia.

wacek56

Posty: 4

 
Miałem już kilka wyciskarek u siebie, ale najlepsza okazała się
https://sklep.halitus.pl/wyciskarki-do-sokow/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-c9500r.html. Praktycznie nic nie osiada na ściankach po użyciu, a to ogromny plus. Nawet nie wiecie, jak mnie wkurzało czyszczenie przy innych urządzeniach. Soku bardzo dużo. Najczęściej biorę tanie owoce, robię sobie różne mieszanki. Wyniki krwi w wieku 50 lat mam idealne. No i warto też sobie przyprawiać soki ziołami. Nie wyobrażam sobie życia bez wyciskarki na ten moment. Dieta utrzymuje się sama, krótko mówiąc.

qbencjusz

Posty: 7

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

crisdean

Posty: 19