centralne odkurzacze asortyment

centralne odkurzacze asortyment

Gdzie można tanio zamówić nowoczesny odkurzacz centralny? Zależy mi na kilku gniazdach, może trzech. Odkurzacz ma mi służyć w średniej wielkości mieszkaniu. Pozdr.

Fifczak90

Posty: 17

 
Mój odkurzacz ma 1800 W, 8 gniazd, ogólnie daje radę, takim czymś to można sprzątać:P Zamawialiśmy go z żoną przez sklep online www.odkurzacze.net. Szybko, dość tanio i wygodnie. Mocne urządzenie, o wysokich parametrach ale udało się je dostać za mniej niż dwa tysiące.

Qumer45

Posty: 26

 
Przez chwilę nawet myślałem jak budowaliśmy dom, czy by w taki odkurzacz nie zainwestować, ale koniec końców zrezygnowaliśmy. Stwierdziliśmy z żoną, że jednak tradycyjny odkurzacz będzie najlepszy...:)

eGall

Posty: 27

 
Cześć. Mam w domu taki odkurzacz i polecam zawsze wszystkim znajomym. No nie jest to może najtańsze, ale za to wygodne i porządne urządzenie. Z takich lepiej zaopatrzonych sklepów w necie to choćby serwis www.odkurzacze.net ma konkurencyjne ceny i dobrej jakości sprzęt. Moim zdaniem za niedługo to takie jednostki centralne zupełnie wypchną tradycyjne z użytku.

aBBs

Posty: 21

 
Jeszcze jakiś czas temu duży wybór odkurzaczy wraz z całym oprzyrządowaniem, filtrami i workami mieli na stronie www.odkurzacze.net w sklepie internetowym. Sam od nich zamawiałem odkurzacz marki Beam. Mogę polecić te modele. Proste w montażu, komfortowe w użytku, skuteczne i wydajne.

kerrad17

Posty: 35

 
Jest kilka sklepów online z takim sprzętem. Ostatnio właśnie szukaliśmy z dziewczyną czegoś do naszego domu. Ale póki co się wstrzymaliśmy z zakupem bo jednak ponad tysiaka trzeba za takie systemy zapłacić. Niemało.

Gindzio56

Posty: 24

 
Wiem, że mój kolega w swoim nowo budowanym domu będzie coś takiego zakładać. Ponoć główna maszyna ma być w piwnicy i od niej mają być pociągnięte przewody do konkretnych pokoi na górze. Ciekawa rzecz.

hybris4

Posty: 23

 
Jak sobie ostatnio porównywałem ceny za takie systemy sprzątające to można coś za półtorej tysiąca sobie kupić. Ale nie ma takich ofert zbyt wiele, ogólnie to chodzą za grubo ponad dwa kafle...

Shasio

Posty: 17

 
Szukałem specjalnego węża o sporej długości do jednostki centralnej i znalazłem duży wybór dopiero w sklepie online www.odkurzacze.net. Także proponowałbym tutaj zajrzeć. Mają odkurzacze, mają też dodatkowe akcesoria, w tym filtry wysokiej jakości.

truskaweczka123

Posty: 35

 
Teraz jak już mam dom postawiony to średni mi się chce montować centralny odkurzacz, dużo roboty by z tym było...szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej;/

akukukuku

Posty: 33