naprawa lodówek Samsung Warszawa

naprawa lodówek Samsung Warszawa

Kto waszym zdaniem naprawia najlepiej sprzęt AGD na terenie Warszawy (głównie zależy mi na lodówkach)? Proszę o podzielenie się solidnymi kontaktami. Jak macie dobre wskazówki dotyczące serwisowania sprzętu AGD to też chętnie poczytam :)

edyta123

Posty: 8

 
Fachowiec najpierw powinien sprawdzić, wyczyścić i przeanalizować najpopularniejsze usterki, a dopiero później proponować ewentualną wymianę części. Trzeba wyczerpać przed wymianą kluczowych elementów sprzętu AGD praktycznie wszystkie inne możliwości.

quwejt5

Posty: 6

 
Zawsze wybieraj serwisy, w których występuje okres ochronny dla klienta po naprawie. Czasami się zdarza, że coś nie działa po naprawie i wtedy nie warto dopłacać kolejny raz. Zabezpiecz się przed wykorzystaniem obsługi.

wirwik

Posty: 19

 
Pamiętaj, że przy wymianie części lodówki możesz korzystać z oryginalnych rozwiązań lub tańszych zamienników. Dobrze, aby fachowiec uprzedził cię, co się faktycznie sprawdzi.

NoweCzasy

Posty: 23

 
Jeżeli naprawa sprzętu AGD się nie udała to warto jeszcze przejrzeć efektywność instalacji elektrycznej w domu. Czasami to ona jest odpowiedzialna za cykliczne usterki.

Biedronka_4

Posty: 14

 
Po pewnym czasie od zakupu lodówki coś się stało ze szczelnością drzwi, często lampka gasła. Nie przeszkadzało mi to ogólnie za bardzo, ale w końcu zaczęło się psuć jedzenie. Drzwi po prostu same się otwierały. Nie chcę mówić, jakiej marki to lodówka. Powiem tylko, że cała naprawą zajmował się warszawski proserwis.waw.pl. Wycena od razu do zaakceptowania. Robota dobrze wykonana w kilkadziesiąt minut można powiedzieć (samodzielnie bym jednak nie dał rady naprawić, doszło kilka szczegółowych elementów). Ponadto otrzymałem gwarancję na usługi serwisowania. Nic się później nie działo. Wszystko ok do tej pory.

beata77

Posty: 12

 
Bardzo często listę do dobrych fachowców posiadają sami producenci sprzętu AGD. Niektóre niezależne serwisy współpracują nawet z popularnymi markami, więc warto zainteresować się podobnymi kontaktami.

taxi22

Posty: 32

 
Teraz masz na rynku też kilka portali, na których możesz od razu zamówić fachowca po opisaniu usterki. To całkiem niezłe wsparcie.

Sklepik

Posty: 18

 
W instrukcji lodówki powinieneś mieć dział z typowymi pytaniami klientów. Czasami klienci chcą wrócić lodówkę, bo za głośno działa, a to może być normalne zachowanie. Musisz to koniecznie sprawdzić w instrukcji.

Marioleczka

Posty: 11

 
Dobrze przeanalizuj problem przed zgłoszeniem zamówienia serwisowego. Często dobre wyjaśnienie telefoniczne pozwala szybciej wycenić usługę i dobrać niezbędne działania. Niektóre serwisy są nawet zbędne, bo wystarczy rada telefoniczna, zwyczajowo bezpłatna.

Jacuś

Posty: 10