Projektory DLP

Projektory DLP

Zastanawiam się nad wyborem projektora, głównie do gier. Trochę czytałem o projektorach LED i projektorach DLP, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Może mi pomożecie?

warter88

Posty: 11

 
Niestety większość projektorów LED z czasem ulega naturalnemu uszkodzeniu. Wraz z latami użytkowania reprodukcja kolorów jest gorsza. Mówi się, że w projektorach DLP taka wada nie występuje. Musisz się zastanowić nad wyborem.

Marioleczka

Posty: 9

 
Jak rzutnika zamierzasz używać tylko od czasu do czasu to rozsądnie postawić na technologię LED. Przynajmniej trochę zaoszczędzisz.

bartolini

Posty: 17

 
Z reguły biurowy projektor powinien charakteryzować się większą jasnością. Do kina domowego polecałbym projektor nieco ciemniejszy.

warter88

Posty: 10

 
Niestety każda technologia zastosowania w projektorach ma wady i zalety. Z reguły LED to ekonomiczne rozwiązanie, a DLP to już do bardziej profesjonalnych zastosowań.

Bączeak

Posty: 32

 
Projektor LED z reguły charakteryzuje się dużą żywotnością i dobrą ceną. Moim zdaniem to wybór uniwersalny, jeżeli chodzi o zarządzanie kinem domowym, grami, prezentacjami. Posiadam mobilny, niewielki projektor od maxled.tv. Dość znana marka na Allegro. Filmy 3D ogląda się rewelacyjnie. W zestawie przy zakupie projektora otrzymałem od nich bardzo dobre okulary 3D. W innych ofertach nie ma często takiej propozycji. Trzeba za okulary dodatkowo dopłacić. Projektor LED ma naprawdę rewelacyjne barwy. Urządzenie śmiga na Androidzie 4.4. Soft solidny, żadnych zwiech. Dla mnie optymalne rozwiązanie. Projektora używam w domu, czasami w biurze. Kilka razy do kumpla zaniosłem, który ma PS3 to był zaskoczony jakością rozgrywki.

@marcelko

Posty: 15

 
Do prezentacji biznesowych najlepiej nada się rzutnik DLP. Przy niezbyt wysokich kontrastach DLP sprawdza się rewelacyjnie.

aBBs

Posty: 21