Wdrożenie systemów Comarch ERP, kto wykona ?

Wdrożenie systemów Comarch ERP, kto wykona ?

Szukamy partnera comarchu, który wdroży nam system ERP, chodzi nam o wielopłaszczyznowe rozwiązanie.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Obecny system jaki posiadam u siebie w przedsiębiorstwie, nie daje rady. Dziękuję za podpowiedź, bo czas już rzeczywiście coś zmienić. Dużo czytałem o systemie ERP i pasuje idealnie do potrzeb mojej firmy. Partner comarch widać, że działa z rozmachem, na pewno skorzystam, więc jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Nam też pomogli. Niesłychanie dobrze dobrali system ERP do naszych potrzeb i odpowiednio teraz wychodzimy już na prostą. Jest sporo modułów, szanse, więc najistotniejsze jest sprecyzowanie oczekiwań. Wiadomo, że wybór firmy też i w dużej mierze ma potem wpływ na efekty korzystania z systemów.

damian

Posty: 8

 
Nam Comarch ERP robili oni http://infortes.pl. Bez zastanowienia polecam więc tę firmę i nie mówię tego po to, albowiem mam w tym zamiar finansowy, to profesjonalnie działająca firma i w dodatku kompleksowo. Sami zobaczcie na stronie info.

wiesław11

Posty: 7

 
Możliwości jeśli chodzi o wdrażanie systemów Comarch ERP jest ogrom, tak samo jak partnerów comarch. Trzeba umieć ich rozszyfrować, który jest najlepszy, albowiem można się wkopać.

Marioleczka

Posty: 3

 
U nas już widać pierwsze efekty, pracownikom z sekcji gdzie wdrożono systemy ERP prościej się pracuje, a produkcja podskoczyła. To dopiero początek. Bez odpowiedniego zarządzania, efektów w postaci zysków nie ma, wiadomo, że musi być konkretne wsparcie. Bez dobrego systemu to jak liczenie na kalkulatorze wydatków firmy:)

Black_Riot

Posty: 13

 
Ciekawi mnie tylko fakt jak to wygląda cenowo. W dużych firmach wdrożenie systemów ERP jest opłacalne, ale tak jak w przypadku mniejszej jak moja to chyba za duża inwestycja. Może się mylę, będę się kontaktował i pytał.

Cyc23

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o system ERP to w przypadku mojej firmy sprawdził się wyśmienicie. Pozwolił na zwiększenie organizacji przez co i czasu. Łatwo nam się go obsługuje, zostaliśmy poinstruowaniu pod każdym względem, dlatego nie mamy teraz żadnych kłopotów.

munert56

Posty: 7