Drogie Panie ! POMOCY ! Suknia na karnawał !

Drogie Panie ! POMOCY ! Suknia na karnawał !

Witam.

Od pewnego czasu zapuściłam się trochę i urósł mi pokaźny brzuszek. Otrzymałam niedawno nową pracę (w salonie z bielizną Triumph) i chciałabym prezentować się ładnie. Znacie może sklep gdzie kupię prawdziwy gorset wyszczuplający? Będę bardzo wdzięczna.

Wioletka. Chełmno (kujawy)

taplaty

Posty: 32

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, niemniej jednak jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma niezmiernie mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, natomiast tak to sobie choćby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście znaczny, wykonanie wspaniałe natomiast całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

Robuś

Posty: 47

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer nabyć, mi to nigdy nie było konieczne, wobec tego nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, ale taki mega wybór to chyba jedynie w internecie, albowiem wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej dużo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Niemniej jednak nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, że coś źle dobierzesz ;)

Hihiotek

Posty: 26

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, że zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwykle wszystko kupić :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, albowiem bardzo dobrze pasuje mi do klimatu mojego pokoju, a tydzień po tym nabyłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, jakiego zazdrościło mi grono ludzi. Wysyłka jest rzeczywiście szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

1Alex149

Posty: 46

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, natomiast zdaje sobie sprawę, że to może być coś rzeczywiście drogiego, bowiem to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, natomiast kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za gigantyczny to oddał. Trzymam kciuki, że coś ciekawego odnajdziesz dla siebie i osiągniesz rezultat na którym ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wówczas będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki które ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

zdziniu33

Posty: 32