makijaż permanentny pokazujący naturalne piękno

makijaż permanentny pokazujący naturalne piękno

W ramach postanowienia noworocznego stwierdziłam, że zrobię sobie makijaż permanentny. W jakim salonie fajnie wykonują takie zabiegi? Gdzie można liczyć na miłą obsługę i doradztwo?

umberko3

Posty: 15

 
Moja koleżanka to została oszpecona na permanentnym, ale to na własne życzenie. Jej się wydaje, że wygląda dobrze. Sama chciała, żeby jej tak przerysowali brwi...jej sprawa. W każdym razie wygląda jakby była permanentnie...zdziwiona :D

Robuś

Posty: 47

 
W przypadku makijażu permanentnego to naprawdę lepiej więcej zapłacić, niż pójść gdzieś tanio i później żałować i się wstydzić wyjść z domu do sklepu choćby:P mam koleżankę, która się tak wpakowało. Zrobili jej permanentny w taki sposób, że wygląda jak Barbie.

lange33

Posty: 14

 
Z miłą obsługą i profesjonalnym podejściem spotkałam się w Pracowni Makijażu Permanentnego u pana Patryka Walęgi. Jednak co jak co, ale mężczyzna wie lepiej jak wydobyć z kobiecej twarzy naturalną urodę. Zwłaszcza, że pan Patryk jest artystą plastykiem, wizażystą, więc wie na czym powinien polegać dobry makijaż. Cenowo myślę, że jak na warszawskie stawki nie jest źle, cały cennik jest dostępny online na www.pigmentacja.pl. Możesz sobie porównać. Pozdrawiam.

GGregbard

Posty: 15

 
Jestem w podobnej sytuacji, też szukam kogoś do makijażu permanentnego, kto mi go nie zepsuje. To trudna sprawa taki makijaż dobrze zrobić, skoro nawet celebrytki często mają źle nałożony...

namok

Posty: 17

 
Powstało ostatnio trochę takich pracowni, gdzie robią permanentny, ale wiadomo, są lepsi specjaliści i słabsi. Ja to bym nie przebolała, jakby mi ktoś schrzanił coś takiego i przerysował brwi czy usta. Zamknęłabym się w domu na klucz ;P

TeS

Posty: 16

 
Niestety nie znam nikogo do polecenia. Ale mogę trochę popytać, bo mam jedną czy dwie koleżanki, które mają taki makijaż zrobiony. U jednej efekt jest okej, u drugiej...średnio.

Jacuś

Posty: 13

 
Teraz ceny za makijaż permanentny nie są takie wysokie. Jak to wchodziło w Polsce to dopiero trzeba było słono zapłacić.

Dresik

Posty: 16