Wyposażenie gabinetu kosmetologii

Wyposażenie gabinetu kosmetologii

Witam. Czy korzystaliście z czyjejś pomocy, gdy potrzebne Wam było urządzenie gabinetu kosmetologii? Dajcie znać.

Trener

Posty: 5

 
Wcześniej marzyłam o tym, aby uruchomić swój gabinet kosmetologii. Później zweryfikowałam swoje plany, gdy poznałam, ile kosztuje sprzęt do gabinetu kosmetologii. Moje zaskoczenie było bardzo duże. Szybko wyciągnęłam wnioski, że nie dysponuję odpowiednim budżetem na ten cel.

BenK000

Posty: 15

 
Raz zakupiłem sprzęt w tym sklepie: http://spashop.com.ua/. Teraz nie mam wątpliwości, że w przyszłości sprzęt dla salonów piękności będę kupował właśnie tam :)

Kitas

Posty: 13

 
Wcale przesadnie drogi nie jest sprzęt do salonu fryzjerskiego. Przekonałem się o tym, gdy wyposażałem swój salon. Wystarczyło mi zaledwie kilka tysięcy złotych na podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Zdecydowanie droższe okazuje się np. wyposażenie damskiego salonu fryzjerskiego.

Rico

Posty: 19

 
Niedawno za priorytet postawiłem sobie urządzenie salonu piękności. Wydaje mi się, że będę w stanie sprostać zadaniu przede wszystkim dzięki fachowym poradom, które udało mi się znaleźć w obrębie tego forum dyskusyjnego. Poza tym przeczytałem co najmniej kilka rzeczowych publikacji.

micko

Posty: 25

 
Na etapie inwestycji przerosło mnie w przeszłości urządzenie salonu kosmetycznego. Musiałem posiłkować się dodatkowym kredytem, ponieważ w przeciwnym wypadku nie byłbym w stanie sprostać ciężarowi finansowemu, jaki na siebie wziąłem :)

Jasio234

Posty: 12

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednak poradziłem sobie :)

Wariat

Posty: 6

 
Mam świadomość, że bardzo kosztowne potrafi być urządzenie salonu piękności. Jednak zdecydowałam się uruchomić właśnie taką działalność. Jestem na etapie „domykania” budżetu :)

matek562

Posty: 5